Promoda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Sirketi

Türkiye ve dünyanın en büyük markaları bizimle hayat buluyor… Promoda Tekstil, yüksek kalitede ev tekstili ürünlerini, 2000'li yılların başından bu yana üretiyor ve her geçen gün sektöre yeni marka değerleri katmaktadır.

Türkiye'nin en kaliteli ev tekstili markaları arasındaki yerini alan "Ann Ross" markasının yaratıcısı olan Promoda Tekstil, dünyanın birçok ülkesinde de bilinen pek çok markaya üretim yapmaktadır. Üretim kapasitesiyle Türkiye'nin sayılı büyüklükteki süblime baskı ve yüksek kaliteli ev tekstili üreticilerinden Promoda Tekstil, 5 milyon metre/yıl üretim kapasitesi, Denizli'de 2.500 m²'lik kapalı alana sahip tesislerinde yepyeni ev tekstili markaları "Ann Ross" - "Man Morgan" – ""Promoda Naturel" – "Minions Lisanslı ürünler" markaları ile üretim yapmaya devam etmektedir.

Promoda Tekstil kendine özgü takip sistemi ve barkod kontrolüyle gerçekleştirdiği üretiminin, baskılı ürünlerin üretiminden konfeksiyona, kalite kontrolden finish işlemlerine kadar, tüm aşamalarını kendine ait tam entegre tesislerde gerçekleştirmektedir. Böylece kalitenin dış etkenlere bağlı değişiminin önüne geçilerek hata oranı minimuma indirilmiş ürünler üretilmektedir.

2009'dan günümüze

Promoda Tekstil'in istikrarlı yükselişinin arkasında uzun yıllara dayalı tekstil deneyim ve birikiminin, teknoloji ve yeniliğe açık olmanın güveni vardır. Uzun yılların tecrübesi birleşerek bugüne gelmiştir. 90'lı yıllarda farklı ticari faaliyetlerde bulunan şirket ortakları, 2009 yılında kurumsal bir yapıya dönüşerek yüksek kaliteli baskılı ev tekstili üretimi ile devam eden Promoda Tekstil, 2.500 m² kapalı, 2.000 m² açıkalanda geleceğin teknolojilerini kullanarak dünyaya üretim yapmaktadır.

Başarı ilkeleri

Promoda Tekstil'in başarısındaki en büyük etken kuruluşundan bu yana aldığı ve uyguladığı ilkesel kararlardır. Promoda Tekstil alınan işi zamanında teslim etmeyi, araştırmaya ve yenilikçiliğe önem vermeyi, müşteri odaklı davranmayı, ihtiyacını müşteriden önce hissetmeyi ilke edinmiştir. 2016 yılında "Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi" sıralamasında Türkiye'de ilk on, ege bölgesinde birinci ve Denizli'de tek firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İnsana ve Doğaya Saygı

Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda "önce insan" felsefesi ile üretim planlamamızı yapmayı ilke edinmiş, profesyonel yönetim ekibimiz, %100 müşteri memnuniyeti ve tüm sosyal imkanları verilen çalışanları ile, BSCI, SEDEX, Ekoteks belgeli üretim tesislerinde, Disney, Marvel ve NBC Universal auditli üretim felsefelerini ve kurallarını ilke edinmiş 50 kişinin üzerinde çalışanı bulunmaktadır. 2.000 m² açık alanlarımız, insana ve çevreye verilen önemin ayrı bir göstergesidir.

Türkiye'den dünyaya

Tüm bu temel ilkelerden ödün vermeyen Promoda Tekstil, üretim, konfeksiyon, satış, pazarlama, finansman ve lojistik bölümünün titiz, doğru stratejik ve kurulan çalışma algoritması sayesinde, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere diğer doğu Avrupa Ülkeleri, ABD, Afrika ve Rusya'ya ihracat yapan, AR-GE çalışmalarıyla tekstil sektörüne yeni yaklaşımlar getiren Promoda Tekstil, B2B ve B2C e-ticaret organizasyonları ile de bir dünya kuruluşu olduğunu göstermektedir.

Promoda Tekstil

Biz Sevgiyle mutluluk üretiyoruz

Birbirinden seçkin markalarımız, dünyanın çeşitli ülkelerinde binlerce ürünle son tüketiciye en hızlı, en kaliteli sloganı ile ulaşmaktadır.

Tescilli markalarımıza ait tüm ürünler fabrikamızda özel tasarımcılarımız ve kreatif direktörlerimiz tarafından üretime hazır hale getirilmektedir. Üretimin her sürecinde, onlarca göz, ürünlerdeki kalitenin en üst düzeyde olması için üstün bir özveri göstermektedir.

Üretimini yaptığımız tüm kreasyonlarımız için hemen online katalog talebinde bulunabilirsiniz. Lütfen taleplerinizi pazarlama@promodatekstil.com adresimize mail gönderiniz.

Kalite Ar-ge Vizyon Misyon